KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411006
nr 1241 1006
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Alf Olsson, ansikte. Signerad, daterad 1970. Olja på duk, 60x75 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 21:03:36
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson